O firmie
Firma „JUSTINOX” powstała w 2012 roku w wyniku połączenia wiedzy, doświadczeń i kontaktów kilku działających wcześniej osobno i współpracujących ze sobą podmiotów. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości wyrobów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Naszą bazą jest dobrze wyposażony warsztat z wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz biuro konstrukcyjne z ponad 40-letnią historią zapewniające przygotowanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów dostosowanych do potrzeb naszych Klientów.

Doświadczenie i kompetencje naszych pracowników gwarantują doradztwo na etapie planowania i projektowania, a w konsekwencji realizację wszelkich zamówień w zależności od indywidualnych potrzeb i wymagań Inwestorów. Każdy pomysł naszego Klienta potrafimy przeobrazić w pracującą maszynę lub zespół urządzeń, zaczynając od stworzenia rozwiązania koncepcyjnego, następnie realizując proces produkcyjny poszczególnych elementów w oparciu o przygotowaną dokumentację techniczną, a kończąc na instalacji gotowego produktu u Klienta.

W zależności od wymagań Klienta świadczymy także usługi w zakresie prac spawalniczych (TIG, MAG) w oparciu o dokumentację własną lub Klienta, a także szeroką gamę prac remontowych maszyn dla przemysłu spożywczego innych producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Partnerzy

Biuro konstrukcyjne

Biprotrans częstochowa


Nasi pracownicy współpracują z portalem Po Bandzie.

Po bandzie


Alter EGO Centrum Szkoleniowe, Kursy zawodowe.

Alter EGO Centrum Szkoleniowe